Обладнання і хімічні препарати для підготовки і фарбування поверхонь

ТОВ «Алюфініш Україна» – Ваш надійний партнер в поставці і обслуговуванні обладнання і хімічних препаратів для підготовки і фарбування поверхонь. Протягом десяти років ми представляємо на ринку України продукцію відомих європейських виробників:Характерною рисою пропонованих нами продуктів є оптимальне співвідношення якості і ціни товару.

Стратегія фірми «Алюфініш Україна» – визначення і задоволення запитів клієнта. В центрі стратегічного розвитку компанії стоїть її персонал. Базуючись на досвіді і професіоналізмі, наші співробітники дадуть відповіді на усі Ваші запитання і кваліфіковано проконсультують відносно технології обробки поверхні і відповідного обладнання. Розуміння того, що завжди потрібно бути на рівні очікувань клієнта – стимул для персоналу фірми «Алюфініш Україна».

Фірма «Алюфініш Україна», використовуючи комплексний підхід в обслуговуванні клієнта, постійно розширює свою присутність на ринку України. Для швидкого і повного обслуговування клієнта наші технологи працюють в різних регіонах України. Ми маємо регіональні склади, що зменьшує час доставки товару до клієнта.

У співробітництві з нами ви отримаєте не тільки товари та послуги високої якості, але і впевненість в правильному виборі партнера, підтверджену щоденною кропіткою працею наших співробітників!