Головна > Новини

Новини

Сторінка:   [1]  

Вересень 2012. 40-річчя фірми Alufinish GmbH&Co. – виробника препаратів для підготовки поверхні

22/10/2012

Фірма Alufinish GmbH&Co. відзначила свій ювілей - 40 років від дати заснування. Цій даті присвячено з’їзд усіх іноземних представників фірми. Вперше за весь час роботи партнери з більш ніж 20 країн прийняли участь у цій зустрічі.

Детальніше

Березень 2012. Оновлений сайт фірми Ideal-Line (Данія) – виробника фарбувальних ліній

22/10/2012

Почав роботу оновлений сайт фірми Ideal-Line (Данія). Сайт став більш інформативним, містить деякі референції ліній (включаючи схеми).

Детальніше

Серпень 2011. Нова лінія порошкового фарбування на ПАТ «Новий Стиль»

22/10/2012

Встановлена нова лінія порошкового фарбування на ПАТ «Новий Стиль» (м. Харків).

Детальніше

Вересень 2010. Нова лінія порошкового фарбування на ПАТ «Червона Зірка»

22/10/2012

На ПАТ «Червона Зірка» (м. Кіровоград) запущена в промислову експлуатацію лінія порошкового фарбування. Лінія розрахована на фарбування габаритних виробів розміром до 7000х1500х550 мм і вагою до 800 кг. В лінії використовується вільно-привідний конвеєр Power&Free, система додаткового охолодження деталей, система рекуперації тепла з печей.

Детальніше

Нова лінія ґрунтування коліс методом катафорезу від компанії «Ideal Engineering A/S» почала свою роботу на ВАТ «Кременчуцький колісний завод»!

28/11/2008

За рік після прийняття рішення про необхідність впровадження на заводі лінії ґрунтування коліс методом катафорезу новітнє європейське обладнання було закуплено та змонтовано на колісному заводі. Слова про бажання підвищення технологічного рівня підприємства у керівництва ВАТ «Кременчуцький колісний завод» не розійшлися зі справою. Перші партії кременчуцьких коліс вже пройшли через нову «купальню».
Лінія, виробником якої є відома датська компанія «Ideal Engineering A/S», зроблена за останнім словом техніки, компактна та зручна в управлінні. Сучасність, а правильніше буде сказати – автоматизованість лінії ґрунтування коліс методом «катафорезу» , заслуговує на окрему увагу.

Детальніше

На підприємствах України почали роботу нові фарбувальні лінії від Ideal-Line!

06/02/2008

Нові автоматичні лінії порошкового фарбування від компанії Ideal-Line (Данія) почали свою роботу на СП ТзОВ «Модерн-Експо» (м. Луцьк) і ЗАТ Запорізький автомобілебудівний завод (м. Запоріжжя)!

Детальніше